УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Дмитрий Ярош
Дмитрий Ярош
советник главнокомандующего ВСУ, создатель "Правого сектора",

Блог | Я против принудительной вакцинации: спасать самоубийц – дело бесполезное

Я против принудительной вакцинации: спасать самоубийц – дело бесполезное

Не влезал в спор вакцинаторов и антивакцинаторов, понимая, что правды не найдешь ни там, ни там...

Но пару слов все же напрашивается.

– Пандемия реальна, хотя ее в начале целая куча конспирологов однозначно отрицала.

– Не исключаю, что коронавирус имеет искусственное происхождение и, возможно, используется тем же самым Китаем как биологическое оружие. Утверждать это, безусловно, не могу, потому что не являюсь вирусологом и имею очень мало информации, чтобы делать однозначные выводы.

Далее текст на языке оригинала.

– Факт. Людство, за час свого існування, пережило багато пандемій: європейські народи вимирали тотально, індіанців віруси загнали у резервації, азійські та африканські народи страждали від цих пошестей не менше.

Вся історія людства – це війни і пандемії…

– Певною панацеєю від пандемій стала вакцинація. Це теж доконаний факт.

– У мене є декілька дуже близьких друзів, які з початку пандемії знаходяться на передньому краю боротьби з нею. Вони для мене є найбільшими авторитетами у цьому питанні! Тим більше, що саме за їхньою допомогою ковід побороли моя дружина, мої діти, багато моїх друзів та знайомих, врешті, я сам (хворів у легкій формі).

– Тому, коли постало питання вакцинації, я не задумувався – моя родина вакцинувалася вся. І якщо буде рішення про вакцинацію дітей від цієї зарази – мій син теж буде вакцинований. Однозначно.

– Також одним із аргументів для мене було те, що від самого народження мої діти та онуки отримують всі заплановані щеплення і є, слава Богу, цілком здоровими!

– Але, при цьому всьому, я категоричний противник насильства у справі вакцинації. Розумію всі загрози цього вислову, і, можливо, буду цинічним, але людина має сама робити свій вибір.

Це як із самогубцями. Скільки його не рятуй, він все одно здійснить те, що планував, бо диявол йому "шепче". Але це його свідомий вибір.

– Так, погано, що люди помирають і заражають інших. Так, усілякі конспірологи і "хронічні протестанти" отримують кайф від заперечення пандемії або необхідності вакцинації. Так, це шкодить не тільки їм, а й тим, хто їх оточує. Але нав’язувати вакцинацію репресивними методами – неправильно, бо це позбавляє Людину головного вибору: жити або померти.

Особливо це стосується людей із ліберальним світоглядом.

Мені легше – я не ліберал

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...